• بلوک لیکا
  • لیکا 2

بلوک دیواری لیکا

استفاده از انواع بلوکهای سبک لیکا دارای مزایای زیر می باشد که به اختصار توضیح داده می شود :

وزن کم :

بلوک سبک لیکا دارای وزن مخصوص فضایی معادل با 3600kg/m می باشد که درردیف محصولات رده2 مقاومت فشاری استاندارد ملی ایران به شماره 7782 قرار می گیرد. وزن دیوار ساخته شده با این محصول در ضخامت 15سانتی متر 2/84kg/m2   می باشد که در بین انواع محصولات مختلف جز محصولات سبک رده بندی می گردد.

عایق حرارتی :

انواع محصولات تولیدی این شرکت کمک زیادی به عایقکاری ساختمان نموده و سبب آسایش حرارتی نسبی در ساختمان می شود.

عایق صوتی :

محصولات بلوک سبک تولیدی این شرکت با توجه به شکل خاص خود از جمله محصولات عایق مناسب صوت شناخته شده است و با دارا بودن ضریب 46 دسی بل کاهش صوت ،تامین کننده الزامات مبحث 18 مقررات ملی ساختمان می باشد.

شکل مناسب :

شکل هندسی مناسب این محصول <تو خالی و ته پر بودن آن> در ضمن کاهش وزن قطعه ،سبب استفاده راحت ترآن جهت اجرای عملیات ملات کشی میگردد.

تنوع قالب :

محصولات کاویان بتن دارای تنوع زیادی در انواع اندازه ها بوده و با دارا بودن قالبهای نیمه ،مانع از پرت و دور ریز مصالح حین عملیات تیغه چینی می شوند.

کارپذیری با انواع ملاتها :

بلوک سبک کاویان بتن به دلیل سطح زبر و خشن آن محصولی است که انواع اندودهای متداول نظیر ماسه سیمان و گچ و خاک را به خود جذب نموده و با ضخامت کم از انواع اندودها قابل اجرا می باشد.

کارپذیری فیزیکی :

بلوکهای کاویان بتن به دلیل پوسته بتنی خود ویژگیهایی نظیرسوراخکاری ،شیارزنی راحت و برش با فرز را به راحتی دارا بوده و در اثر عملیات کنده کاری به طرز چشمگیری سبب کاهش پرت مصالح می گردد.

مقاومت :

بلوک سبک کاویان بتن با دارا بودن مقاومتی معادل با 20 kg/cm2   از جمله مقاومترین محصولات بتنی محسوب می شود و از نظر رده استاندارد ملی ایران به شماره 7782 جزو رده مقاومتی 2 میباشد که حداقل مقاومت مورد انتظار از آن 20 میباشد.این میزان مقاومت سبب استحکام فوق العاده محصول شده و از پرت و دور ریز آن به هنگام تخلیه و جابجایی به شدت جلوگیری مینماید.

مزایای بلوک لیکا کاویان بتن :

- ایجاد یک لایه عایق با حداقل وزن

- مقاومت صوتی بالای دیوار در برابر صداهای هوابرد

- افزایش فضای مفید درون ساختمان ها با توجه به عرض کم

- روش عایق بندی صوتی با نازل ترین قیمت

- عایق بندی حرارتی علاوه برعایق صوتی

- امکان عبور تاسیسات هر کدام از واحدها  درون دیواره مستقل به طور جداگانه

- عدم نیاز به مهاربندی تا دهنه های 6 متر

- امکان نصب تابلو و تجهیزات به روی دیوار بدون آسیب رساندن به دیوار همسایه مجاور

- تولید توسط ماشین آلات تمام مکانیزه

- استفاده از سیستم بخار دهی جهت کیفیت و مقاومت هرچه بالاتر